Pilatesystem Bursa


Adres  :
Üçevler Mahallesi Özkan Sokak Kat:1 Daire: 16120 Nilüfer/BURSA

Telefon: 0541 741 24 37

E-mail : pilateswithmeltem@outlook.com
  • slide3.jpg

    slide3.jpg

  • slide1.jpg

    slide1.jpg

  • slide2.jpg

    slide2.jpg

 
HAKKIMIZDA

Pilates System Bursa Stüdyo, dünyada kendini kanıtlamış ve Pilates ekipmanlarında öncü kuruluş olan, ABD merkezli Peak Pilates ve Delta firmasının ekipmanlarını kullanarak, müşterilerine hizmet vermektedir.

Uluslararası Peak Pilates ve Pilatesystem sertifikalarına sahip eğitmenlerin ders verdiği Pilates System Bursa; bünyesinde Reformer, Cadillac, Wood Combo Chair, Ladder Barrel ve diğer Pilates ekipmanlarını bulunduruyor. Pilates System Bursa Stüdyoda kişiye özel hazırlanmış programların yanında iki kişilik aletli pilates ve mat grup dersi de verilmektedir. Ayrıca Zumba Fitness ve Yoga derslerimizde mevcuttur.

Pilates System Bursa Stüdyo, üyelerine Dynamic Energy Plus marka koşu bandıyla ve ip atlama kardiyo çalışması da yaptırmaktadır.

Pilates System Bursa Stüdyo, Beşevler Mahallesi bitişi ve Üçevler Mahallesi girişi  üzerinde olmasıyla birlikte konumu gereği, Çali Kavşağı'na çikan kestirme yol üzerinde  ve şehir merkezine ulaşımı çok kolaydır ve park sorunu yoktur.

Felsefemiz


Pilates System Bursa Stüdyo’nun öncelikli amacı, katılımcılarına Pilates hakkında rehberlik edip desteklemek ve tecrübelerimizi müşterilerimizle paylaşmaktır.

Bu anlayışla Pilates System Bursa Stüdyo, Pilates eğitmenlerini merkez noktası olarak kabul etmektedir.
Müşterilerimiz, eğitim programlarımızla hedefledikleri amaçlara doğrudan ulaşırlar ve günlük yaşamlarına daha sağlıklı ve pozitif devam ederler.
En önemlisi bütün bunları alışageldik spor veya fitness salonlarının karmaşıklığını yaşamadan gerçekleştirebilmeleridir
.

Misyonumuz

Pilates System Bursa Stüdyo, üyelerinin fiziksel ve psikolojik yapılarını geliştiriken, dengeli ve sağlıklı yaşam biçimine ulaştırıp, onu korumayı ilke edinmiştir.

Pilates System Bursa Stüdyo,Bursa içerisindeki en temiz spor salonu olma hedefindedir. Rahat, motive eden ve eğitici bir çalışma ortamı sağlanmıştır.

Ders programlarımızın uygulamaya konmasıyla beraber, sağlık dengenizin ve formunuzun kalıcı bir etkiyle yeniden şekillendiğini göreceksiniz
reformer Pilates
reformer Pilates
Adres  : Üçevler Mahallesi Özkan Sokak Kat:1 Daire:2 16120 Nilüfer/BURSA
Telefon: 0541 741 24 37
E-mail : pilateswithmeltem@outlook.com